Equip humà del MAC Girona | Museu d'Arqueologia de Catalunya

Lloguer d'espais
Veure en el mapa

ADREÇA

Monestir de Sant Pere de Galligants 
Carrer de Santa Llúcia, 8
17007 Girona

HORARIS

De dimarts a dissabte

de 10 a 18 h

Diumenges i festius

de 10 a 14 h

Dilluns tancat

CONTACTA AMB EL MUSEU

TELÈFON: 972 20 26 32
E-MAIL: macgirona.cultura@gencat.cat
Presentació
El monestir de Sant Pere de Galligants
Twitter
Facebook

Equip humà del MAC Girona

Equip

Responsable

Dr. Ramon Buxó Capdevila rbuxo@gencat.cat

Difusió i serveis educatius

Carme Baqué Pons cbaque@gencat.cat

Conservació, restauració i documentació 

Laura Lara Rodríguez llara@gencat.cat

macgirona.documentacio@gencat.cat 

Biblioteca

Josep Maria Llorens Rams jllorens@gencat.cat

Administració i Secretaria

Miquel Bodro Cusó mbodro@gencat.cat
Cristina Fernández Casacuberta cfernandezc@gencat.cat

Manteniment

Ramon Casamitjana Vidal rcasamitjana@gencat.cat

Atenció al públic

Maria Franco Mera mariaf@gencat.cat

Josep Ayach Costa jayach@gencat.cat 

Rafael Dehesa Carreira rdehesa@gencat.cat 

Àngels Huerga mahuerga@gencat.cat 

Informació i reserves 

macgirona.cultura@gencat.cat 

Xarxa Museus Comarques de Girona (XTMCG)

samgirona.cultura@gencat.cat